Hírek

2021. 05. 28.
Kiváló formában a komáromi női focisták

Befejeződött a női megyei U-18-as bajnokság. Hétvégén Szákszenden játszotta utolsó meccsét a Fortuna SE csapata, s már bajnokként léphettek pályára - mivel 4 pont előnnyel vezettek a Tatabányaiak előtt. Ezt a találkozót is sikerült győzelemmel hozni: 4-2-re nyertek a komáromiak!

A bajnokság gólkirálya címet a komáromi egyesület tagja, Talyán Mária nyerte el, aki a szezon során negyvenszer talált az ellenfelek kapujába.
A mérkőzést követően a győztesek az érmeket és a bajnoki kupát Ferling Bélától, egykori magyar válogatott labdarúgótól vehették át.

A felnőtt női labdarúgó csapat a megyei bajnokság döntőjét június 6-án, 11.00 órától játssza idegenben Dorog ellen, ahol a bajnoki cím elnyeréséhez a döntetlen is elég lenne.

Július 13-án Tatabányán, a Grosics Gyula Stadionban ugyancsak pályára lépnek a hölgyek, ahol kupadöntőt játszanak, és jó reménység szerint első ízben hozhatják el a legfényesebb érmet!