Hírek

2021. 05. 27.
Véget ért a tavaszi Fit Kid versenyszezon

A III.osztályos - DANCE versenyzők május 22-én Törökbálinton vettek részt, az Országos Fit Kid versenyen, ahol ismét remekül szerepelt ekaz Jenny's Fitness versenyzői.

Csüllög Hanna - az egyesület egyik legfiatalabb, de annál leglelkesebb versenyzője, élete második versenyén az I. korcsoportban ismét díjazott lett. Éppen, hogy lemaradva a dobogóról, egy szépen csillogó 4.helyes éremmel tért haza.

Csüllög Csenge a kitartó, alázatos munkájával sikerült az előző versenyhez képest még egy szinttel feljebb lépni, és a 4. korcsoport legnépesebb mezőnyében - a 24 versenyző közül - a dobogó 2. fokára állhatott fel.

Takács Liza a 7.korcsoport versenyzője csodaszép gyakorlatot bemutatva, nem sokkal lecsúszva a kupáról lett harmadik. Fercsik Hajnal, nem régiben kezdte el ezt a sportágat, és mindössze a 3 hónapja elkészített gyakorlatával - szintén a 4.korcsoport legnépesebb mezőnyében versenyzett - a 24 versenyző közül - mindösszesen 0,2 tized ponttal maradt le a legjobb 6 jutalmazása közül. Mikite Lilla egy szintén népes mezőnyben versenyzett - az 5.korcsoportban, ahol a középmezőnyben végzett a gyakorlatával.

Legközelebb, május 30-án egy új verseny kategóriában mérettetik meg magukat a lányok Budapesten - a Dance Free versenyen, ahol az egyesületet 9 versenyző képviseli majd.

Egy héttel ezelőtt május 15-én Kiskunhalason rendezték meg az Országos Fit Kid versenyt, ahol az egyesületet 6 versenyző képviselte.

A legfiatalabb tag Jekker Hanna, ismét megnyerte az 1. korcsoportban a versenyt. Hanna mind a két tavaszi versenyen első helyezést ért el, így kvalifikálta magát az Európa Kupára.

Jekker Hanna és Lőrincz Letícia duó gyakorlata, a Lilo és Stitch a 4.helyen végzett az 1.korcsoportban. Lőrincz Letícia a 3.korcsoportban, míg Lidák Luca a 9.korcsoportban az egyéni gyakorlatával a középmezőnyben végzett. Csüllög Csenge, Mikite Lilla, Takács Elizabet trió gyakorlata, az Ízisz szárnyai az előző versenyhez képest javítva, a 10.helyen végzett a II. korcsoport népes mezőnyében.

Edző és felkészítő : Erdős Jennifer