Hírek

2021. 05. 26.
Magabiztos KVSE győzelem a rangadón!

Megyei rangadóra látogathattak el a nézők a szezon utolsónak hitt, ám egy újra rájátszás miatt utolsó előtti mérkőzésre Komáromba. Az ellenfél az Ács csapata volt, aki a 11. helyen áll a tabellán.

Komárom VSE: Eichkern, Kisék M. – Farkas B. 3, Szakács T. 8, Oross 2, Kisék B., Szakács P. 3, Harsányi 6 (4), Jaczkó 3, Németh 1, Szerencsés, Lencse, Hollós 3, Mizser 4, Schneider 2, Farkas Á. 2
Ácsi Kinzsi SE: Sarmon, Bedi, Németh – Benkovits 2, Blahó 1, Kalmár M. 1, Németh 1, Janes 2, Kalmár L. 10, Bárdosi 3, Horváth

A mérkőzés nem csak az első 3 percben mondható kiváló kezdésnek, de a folytatásban is parádés játékkal párosult. A mérkőzés kezdetén a jó védekezésnek és a gyors góloknak köszönhetően gyorsan egy 5 gólos előnyre tett szert a csapat. A védekezés sok hibára késztette az ellenfelet, a kapuban pedig a remekül teljesítő Kisék Máté is hozzá tette a magáét. A mérkőzés 14. percében még 4 gól volt a különbség, de az elkövetkező 8 percben egy 9:0-ás szakaszt követve már 13 gólos előnyben volt a Komárom VSE csapata. A félidő végére még rápakolt hármat, így 16 gólos előnnyel mehettek a srácok a szünetre. Félidő 24:8.

A második játékrészt sem kezdték rosszul a hazaiak, először 2:0, majd egy 3:0-ás szakaszt követve 20 gólosra növelték az előnyt. Ezután kicsit mintha kiengedtek volna a srácok, az ácsi gárda pedig a becsületéért harcolva végig küzdötte a mérkőzést és a második félidőt mindössze 13:12-es arányban vesztette el.
Így a mérkőzés végére a 16 gól 17-re nőtt és mindössze 20 kapott góllal befejezve magabiztos mérkőzésen győzött a már bajnok Komárom VSE. Végeredmény 37:20.

A KVSE a bajnokság utolsó mérkőzésére május 30-án vasárnap 17 órára, minden kedves Komárom szimpatizánst vár a Városi Sportcsarnokba, az ellenfél a Várpalota BSK lesz.